Turistik tesis ve otel güvenliği

Otel güvenliği alanında sağladığımız hizmet sayesinde, otellerinizdeki konuklarınızın güvenliği firmamızın sorumluluğundadır. Güvenlik, hayatımızın her evresinde ihtiyaç duyduğumuz; belki de en temel ihtiyaçlardan birisidir. Kendimizi güvende hissetmezsek; ne rahat bir biçimde yemek yiyebilir, ne uyuyabilir, ne de hayatımızdan bir tat alabiliriz.

İş seyahatleri, konferanslar, tatiller ve özel günlerde kullanılan oteller; güvenli olmadığı takdirde, müşteri kaybına neden olur. Çünkü oteller, konaklama yapıldığı sürece; kişilerin ikinci evi olma görevini yerine getirmektedir. Bu yönüyle, otel güvenliği büyük önem arz eden bir konudur.

STA 1071 Güvenlik, otelcilik ilkelerine uygun olarak; otellere, uluslararası standartlarda güvenlik tedbirleri sağlamaktadır. Konaklama hizmetlerinde birtakım faktörler, güvenliğe gölge düşürebilmektedir. Konaklama tercihi yapan müşteriler de, güvenliğin gerekli düzeyde olması hususunu; en ön planda tutmaktadır. Dolayısıyla, STA 1071 Güvenlik kapıların girişinde bir güvenlik personeli bulundurmaktan daha öte tedbirler alınmasını sağlar.

Daimi hizmet sunan sektörlerden birisi olan oteller, sıradan ve rutin güvenlik usullerinden farklı olmak zorundadır.

Otel güvenliğinde hedeflerin, önceden açıkça belirtilmesi gerekir. En temel hedef, tatilcilerin can ve mal güvenliği olduğundan dolayı; öncelikle bu konuda tedbirler alınması şarttır. Bu durum ise, kapsamlı ve de titiz bir çalışmayı gerektirmektedir.

STA 1071 Güvenlik, gelişen teknolojiye paralel olarak; oteller için güvenliğe dair, en üst düzeyde tedbirleri planlar ve uygular. Otellere; fiziki ve elektronik açıdan güvenlik, hırsızlık ve terör olaylarına karşı koruma, oda güvenliği gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır.