Site ve Özel Konut Güvenliği

Site güvenliği ve de sosyal tesisler gibi insan popülerliğinin fazla olduğu alan ve mekanlarda düzen ve güvenlik önemlidir. STA 1071 Güvenlik olarak toplu yaşam alanlarınızda ve tesislerinizde bina ve tesis güvenliği hizmeti veriyoruz.

Site gibi kalabalık yaşam alanlarında, insan trafiğini kontrol etmek zordur. İşportacıların ve hırsızların girmesini engellemek, ziyaretçileri ve araçları kontrol altına almak profesyonel bir iş gerektirir. Bu konuda da site güvenliği alanında profesyonel hizmet sunuyoruz.

Site ve tesisler gibi geniş alanlarda güvenlik hizmeti vermek basite indirgenecek konu değildir. Tecrübe, uzmanlık ve profesyonellik gerektirir. Bu konuda başarılı hizmetlere imza atmış şirketimiz, güvenliğinizi ve rahatlığınızı sağlayacak hizmet veriyor.

Güvenlik hizmeti adı altında şu uygulamaları yapıyoruz;

1- Öncelikli olarak site ve bina sakinlerinin isim listesini oluşturuyoruz. Girişlerinde mahsur bulunmayan kişi/kişilerin isimlerini kaydediyoruz. Site/konut sakinlerinin onayı olmadan herhangi bir kişinin siteye/binaya girişine izin vermiyoruz.

2- Site ve ziyaretçi otoparklarında araçların güvenliğini sağlıyoruz. Misafirlerin, araçlarını ziyaretçi otoparkına park etmelerini sağlıyoruz.

3- Düzenli olarak bina içi yangın kapılarını kontrol altında tutuyoruz. Olası acil durumlarda kapıların/çıkışların kullanılır olmasını sağlıyoruz.

4- Site/bina içi ve dışında belirlenen güzergâhlarda devriye geziyoruz.

5- Siteye/binaya giren site sakini harici herkesin bilgi kaydını tutuyoruz. Teknik servis elemanları, kargo, posta, kurye hizmeti için gelenlerin kontrolünü ve teyidini yapıyoruz.