Enerji sektörünün öncüsü STA 1071 Güvenlik’i tercih etti

Özel güvenlik sektörünün yükselen değeri STA 1071 Güvenlik, çeşitli sektörlerdeki hizmet ağını genişleterek büyütüyor. Aydın’ın Germencik ilçesinde bulunan Beştepeler Jeotermal Elektrik Santral Sahası, STA 1071 Güvenlik farkıyla korunmaya başladı.

Turizm, eğitim, hizmet gibi pek çok sektörde özel güvenlik hizmeti veren STA 1071 Güvenlik, ülke çapındaki hizmet ağını genişletmeyi sürdürüyor. Enerji sektörünün önemli firmalarından olan Beştepeler Enerji’nin Aydın’ın Germencik ilçesine bağlı Morali Köyü’nde işlettiği jeotermal elektrik santral sahası STA 1071 Güvenlik tarafından korunmaya başladı.

Beştepeler Enerji hakkında

Beştepeler Enerji, Aydın ilinin Germencik İlçesine bağlı Moralı köyünün bulunduğu havza da yer almaktadır. 24 MW’lık kurulu gücü ile yenilikçi, çağdaş, yenilenebilir ve çevreye uyumlu enerji üretimini sağlamayı amaç edinmiştir. Bunu ise hem yeniden tasarlama ve Ar-Ge çalışmaları, hem de pilot uygulama ve projelere yatırım yaparak üretim kapasitesini arttırmayı hedefleyen yenilenebilir Enerji üretim şirketidir.