Yakın koruma hizmeti

Silahlı ya da silahsız olarak kişi veya kurumlar tarafından verilen görevleri yerine getiren yakın korumalar, yüksek reflekse, altıncı hisse ve dayanıklılığa sahip kişilerdir. Her çeşit zorlu ve tehlikeli ortamda sakinliğe sahip ve korudukları kişilere gelebilecek tehlikeleri bertaraf etmeyi başaran eğitimli ve deneyimli personellerdir. Müşterilerin ve onların aile üyelerinin günlük yaşamlarına en az müdahale ile tam güvenliğini sağlayan özel koruma ekibimiz, eğitimli ve alanında uzman bir ekiptir. Güvenlik kapsamındaki her alanda görev yapan kişiler olarak kişisel koruma hizmetini en etkili şekilde sunarlar.

ÖZEL EĞİTİMLİ YAKIN KORUMA GÖREVLİLERİ

Özel koruma görevi yapabilmek için birçok zorlu eğitimlerden geçmek ve başarılı bir şekilde bu eğitimleri bitirdikten sonra sertifika almak gerekir. Yüksek seviyeli koruma önlemleri ile özel koruma hizmeti sunan STA 1071 Güvenlik, korudukları kişilerin yaşamını en az seviyede etkileyen ve günlük yaşamın normal seyrinde devam etmesini sağlarken yüksek seviyeli koruma önlemleri alan bir ekibe sahiptir. Her biri alanında tecrübeli özel güvenlik görevlileri olup en iyi güvenlik şirketinin personelidir.

Özel Koruma Hizmeti

Çağın gerektirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda en kaliteli ve en güvenilir yakın koruma hizmetini sunan STA 1071 Güvenlik, yılların verdiği deneyimle sektörde ilk tercihler arasında olmaya devam ediyor. Müşterilerinin yaşamını daha güvenilir kılarak daha huzurlu ve daha kolay bir yaşam sunuyor. Kişilerin ve kurumların özel güvenlik personel ihtiyacını karşılayarak her bir müşterisinin gerçek faaliyetlerini yapabilmelerini ve yaşamını dingin bir şekilde devam ettirebilmelerini sağlıyor. Sürekli yenilenen güvenlik stratejileri doğrultusunda ve yasalara uygun bir hizmet sunarak daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

 

Kaliteli, etkili ve hesaplı bir özel koruma hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen bizimle iletişime geçin, alanında tecrübeli özel güvenlik ekibimizin kaliteli hizmetlerinden en hesaplı şekilde faydalanın.