Plaza ve akıllı bina güvenliği

Plaza güvenliği hizmetimizde, güvenliği sağladığımız İş Merkezinde / Plaza’da risk analizi öncelikli olarak belirlenir, risk bölgeleri belirlenir ve elektronik bir güvenlik sistemi oluşturulur. Binanın giriş ve çıkışı korunur ve binanın içi 7/24 kameralarla kontrol edilir. Böylece, binadaki demirbaşların ve işçilerin can güvenliği ve mallarına verilen zarar önceden belirlenir ve iş merkezi güvenliği için gerekli önlemler alınır.

Gelen misafirlerle ilgili bilgi alınır, beraberinde gelen kişi aranır ve onay istenir. Onay verilirse ziyaretçi kartı verilir ve kayıt kaydedilir. Ebeveyn aranarak hedefe gerekli rehberlik yapılır. Ziyaretçinin imzası binadan kaldırılmış ve kimlik kartı iade edilmiştir.

Güvenlik hizmetleri “İş Merkezi” ve “Plaza” alanında, modern iş merkezleri olarak tanımlanabilecek alanlar için deneyim gerektiren özel güvenlik hizmetleridir. Alan güvenliği alanında uzman bir güvenlik şirketi, teknolojik çağın modern bir ticaret ve iş merkezi olan alanlarda güvenliği anlama açısından teknik ve profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir.

Çalışanlara kaliteli hizmet veren STA 1071 Güvenlik, çeşitli teknolojik tesisler ve özel güvenlik ve lüks ticari alan projeleri, özellikleri nedeniyle etkin bir “plaza güvenliği için özel güvenlik çemberi” gerektiriyor. Bunlar: Fiziksel, elektronik, güvenlik personeli olarak belirtilebilir.

Çok katlı binalarda ve idari merkezlerde hizmetler; Yetkisiz ve yetkisiz kişilerin binaya giriş ve resepsiyon masalarına girmesini önlemek görevimizdir. Binada çalışan kişilere kayıt olmak ve bilgi vermek istedikleri yerlere kontrollü erişim sağlamaktır.

Kurye ve posta gibi evrakların binaya teslim edilmesi, gidecekleri bilgilendirmek de hizmetimiz içindedir. Katlar arasında devriye hizmeti verilmesini sağlamaktayız. Binaların boşaltılmasını ve acil durum koruma ve güvenlik planlarının hazırlanmasını sağlıyoruz.

GÜVENLİK İŞLEMLERİNİN KURULUM AŞAMASI

Günümüzde gün geçtikçe artan iş merkezi ve alan sayısı artıyor, talep aynı oranda artıyor. İlk olarak sağladığımız ikamet riskinin bir analizi yapılarak, risk bölgelerinin belirlenmesi ve elektronik güvenlik hizmetleri oluşturulmaktadır.

Meydandan ve iş merkezinden girişler ve çıkışlar korunuyor ve binanın içi 7/24 kameralarla kontrol ediliyor. Binadaki insanlar hariç, izin verilmeyen kişilerin giriş ve çıkışlarını önleyerek güvenlik sağlanır. Gelen konuklar, evin girişinde durur, bilgi gelir ve kayıtlar tutulur. İzin aldıktan sonra, ziyaret etmek istediği kişiyi arayarak binaya girebilirsiniz. Böylece, iş merkezi güvenliği dış tehlikelerden karşılanmaktadır.

Güvenlik hizmetleri “İş Merkezi” ve “Plaza”, modern iş merkezleri olarak tanımlanabilecek alanlar için deneyim gerektiren özel güvenlik hizmetleridir. Bir plaza güvenliği uzmanı olan CD Güvenlik, teknoloji çağının modern ticaret ve iş merkezi olan alanlarda güvenliği anlama açısından teknik ve profesyonel bir yaklaşım sergiliyor.