Okul, dershane güvenliği

Okul güvenliği en önemli güvenlik hizmetlerinden olup tecrübeli ve eğitimli güvenlik görevlilerimiz tarafından verilmektedir. Etkili ve verimli bir eğitim ve öğretimin gerçekleşmesi için öğrencilerin kendilerini güvende hissetmeleri çok önemlidir. Okul içi şiddet olaylarından her çeşit istismara, duygusal ve psikolojik güvenlik durumlarındandır. Zararlı alışkanlıklara kadar her durumda öğrencilerin okul güvenlik hizmeti sunan firmamız, daha güvenli bir eğitim alanı için en kaliteli ve en etkili güvenlik hizmetini sunmaktadır.

Okul ve eğitim kurumları güvenlik modeli ile sunduğu güvenlik hizmetleri için eğitimli ve tecrübeli güvenlik personeli temin eden STA 1071 Güvenlik, okul güvenlik hizmetini en etkili şekilde yerine getiriyor. Her biri alanında tecrübeli özel güvenlik görevlileri ile okul içi ve yakın çevresinde oluşabilecek olumsuz durumlara karşı öğrencilerin ve çalışan personelin güvenliğini sağlıyor. Öğrencilerin her türlü şiddetten korunması, öğrencilerin ve çalışanların güvenliğinin sağlanması için işletmenin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda kaliteli ve etkili bir okul ve eğitim kurumları güvenliği hizmeti sunuyor.

Öğretmen ve öğrencilerin kendisini güvende hissetmediği bir ortamda kaliteli bir eğitimden bahsedilemez. Etkili ve verimli bir eğitim öğrenim için huzurlu ve güvenli bir ortam gerekir. “Okullar ve Çevresinin Daha Güvenli Hale Getirilmesine Yönelik İşbirliği Protokolü” gereği okulların özel güvenlik bulundurmaları zorunludur.

Okula gelen ziyaretçilerden okula yakın park eden şüpheli araçlara, yiyecek içecek satıcılarından fiziki tehlike şüphesi olan şahıslara kadar birçok durumda okul güvenlik personeli devreye girer. Özel güvenlik eğitimini başarı ile bitiren ve Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasını alan personeller bir yıl boyunca eğitime tabi tutulmaktadır. Ve görev alacağı projeye göre en etkili ve en kaliteli eğitimi almaktadır.

Okul ve eğitim kurumları güvenliği projelerinde görev alacak güvenlik görevlilerimiz, her duruma hazırlıklı ve anında müdahale edebilecek refleks, kabiliyet ve kapasitede olup aradığınız okul güvenliğidir.