Genel Müdürümüzün Mesajı

STA 1071 ÖZEL GÜVENLİK, KORUMA HİZMETLERİ, EĞİTİM HİZMETLERİ ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ.’ne hoşgeldiniz

STA 1071 Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri, kişilerin ve kurumların özel güvenlik tedbiri almalarının en doğal hakkı olduğuna inanmaktadır.

Günümüz toplumunda yaşama ve barınma konusunda insanların en gereksinim duyduğu şeylerin başında güvenlik sorunu gelmektedir. Olası bir güvenlik sorununda insanların uğrayacağı maddi ve manevi zararların telafisinde en önemli nokta suçluların takibi değil öncesinde alınan önlemlerdir.

STA 1071 Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri işte bu nedenle deneyimli kadrosu ve teknolojik donanımıyla olası terör, gasp, hırsızlık, sabotaj, yangın, suikast gibi nahoş olaylara karşı insanları ve mallarını korumak amacıyla kurulmuştur.

STA 1071 Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri deneyimli ve profesyonel kadrosu ile Türkiye’de güvenlik hizmeti veren güvenli bir kuruluştur. Koşulsuz olarak müşteri memnuniyetini sağlamak, sorunlara akılcı çözümler üretmek, kaliteden ödün vermemek gibi hususlarda sektördeki diğer güvenlik şirketlerine göre daha iddialı olduğumuza inanıyoruz.

STA 1071 Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri 5188 sayılı yasanın ön gördüğü şekilde kurulmuş, konuya ilişkin Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi İçişleri Bakanlığından alınarak yasal zeminde faaliyetlerine başlamıştır.

Saygılarımızla…